Marcin Niziurski - Dziennik

FTo wnów, niestety, ja

Moi Drodzy, jestem w kłopocie. Życzliwi dopowiedzedzieli mi że gdzieś obok w Liternecie jest coś na temat NKWD I INNYCH związków Jarosława Kaczyńskiego. POWIEM TYLKO TYLE, ŻE W DRUŻYNIE jASia Czumy, Niebieskie berety - LICEUM NR 28 na Mokotowie, BYLIŚMY PRZESTRZEGANI PRZED SĄSIEDNIĄ DRUŻYNĄ aNTOSIA mACIEREWICZA, EWIDENTNIE INFILTROWANĄ PRZEZ UBECJĘ, oczywiście z powodu kol. drużynowego.
Panią Birecką proszę, nie nając jej tekstów, żebt wwię cej myślała o Polsce, a mniej o sobie. Pozdrawiam P.T. Wszystkich.
 • 07 sierpnia 2017, 16:19:38
 • Podoba się: 0
 • Komentarze: 12

Podoba się (0)

Komentarze (12)

 • "Pani Birecka" jest cząstką swojej Ojczyzny, Panie Niziurski tak jak i jej Przodkowie czy żyjąca rodzina.

  "Pani Birecka" nie jest abstrakcją, dlatego przez cały czas myśli o Polsce i tej Polsce (po swojemu) służyła oraz służy. Również finansowo.

  I gdyby Pan poczytał dokładniej "Wesele" Pana Wyspiańskiego [rozmowa Poety z Panną Młodą] to nie wypisywałby Pan pod adresem "Pani Bireckiej" podobnych idiotyzmów. :]

 • Szanowni Jeżu i Pawle, jest głupia sprawa, bo rozbiłem sobie łeb. Spadły znienacka na mnie obrazy. Spod sufitu. Nie kontaktuję, jakbym chciał. Moim zdaniem sytuacja dojrzała do tego, że trzeba ustanowić Polskę A i Polskę B. Nie Wyobrażam sobie życia więcej z takimi, którzy mówią o kimkolWIek "cIAPACI". Jakby Polacy byli natodem wybranym. Nie są Polacy narodem wybera nym ani przez Boga, ani przez współeuropejczyków. Jesteśmy narodem, który upokarzał wszystkie są sąsiednie nacje, taka jest prawda! I jesteśmy jednym z najbardziej nielubianych narodów w Europie!

 • Przepraszam, uciekło. Jest czymś obrzydliwym, że po Konstytucji 3 Maja, po ustanowieniu państwa przez Naczelnika J. Piłsudskiego dochodzi do recydywy targowickiej. Hańba wam, trobnym złodziejszkom kaczyńkime. Nie oddam wam Polski. Nie oddacie mej wnusi knutowi Putina! Niedoczekanie wasze, zdrajcy!

 • Nic nie mam przeciw pani Bireckiej. Absolutnie nic. Ale sytuacja jest taka, że ona żyje w innej Polsce i ja winnej. Niemożliwa się staje wspólna Polska. I to zostanie zapisane Jarosławowi Kaczyńskiemu. Jedynie to. Że nikt Polaków nie skłócił, a temu enkawudziście zie s

 • Są dwie Polski dzisAJ, moja POlskA W MOIM OCZUCIU aa jest \\\\\\\\\\\\\\\\\emola Zoli i Stefana żeromskiego, POl

 • FFFatalnie zreperowali mi komputer!
  Chciałem jedynie napisać, że mooje rozumienie patriotyzmu chyb aniewiele się rÓOzni jednak coś muszę z robici z pisowcem informTYKIEMosać że moja świadomo

 • WSZYSTKO JASNE!

  Panie Niziurski, jedna jest Polska i jedna polska przestrzeń. Nie ma żadnej A, B, C etc. Podobnie jak nie ma "kościoła łagiewnickiego" oraz "kościoła toruńskiego".

  Nikt nigdy mnie nie nazwał "sługą Putina" za to, że głosuję zawsze na "wolną listę przegranych" (Tadeusz Szyma). Ani tym bardziej nie nazłorzeczył o rzekomej hańbie.

  Pan naprawdę jest cierpiący :( Bo to, że z sobie wiadomych przyczyn nienawidzi Pan tego lub innego aktualnie prominentnego polityka, to w niczym Pana usprawiedliwia, aby lżyć innych.

  Proszę jednak przemyśleć swoje zachowania, i pójść podleczyć swoją rozbitą głowę: od zewnątrz oraz wewnątrz.

  P.S. Z tego, co doczytałam, to Emil Zola był francuskim pisarzem i z Polską nie posiadał niczego wspólnego...


 • nO DOBRZE, PANI aNIELO STWORZYLIŚmY OBRAz PoLSKI pUTINOWSKIEJ I, przepraszając za niedomogi klawiatury, DOMYŚLAM SIĘ, że BĘDDZIE pANI sZCZęliwa Mając tANI GAZ I JESZCZE TAŃNSZE WAKACJE NA kRYMIE PRZEPRASZAM, COŚ Z KLAWIATUTĄ

 • hM... pANI TEGO NIE WIE, ALE eMIL zOOLA BYŁ tYM INTELEKYTUALISTĄ FRANCUSKIM, KTÓRY NAJBARDZIEJ DOBIJAŁ SIĘ O NIEPOODLEGŁOŚĆ pOLLSKI

 • pOZA Tym NIC MNIE NIE ŁĄCZY Z pani Polską, kompletnie nic:) Pani Polska jest Polską Kaczyńskiego. Moja PolskA jEST DEMOKRATYCZNA, A NIE FASZYSTowska, Brzydzę sie faszyznmem. Zwyczajnie wami się brzydzę!e Hańba wam!

 • W jakiej NIERZECZYWISTOŚCI Pan żyje? Jaki "tani gaz", jakie "wakacje na Krymie"? Panu chyba pomyliły się partie?

  To za Nord Stream 2 PiS od UE zbiera cięgi, że protestuje przeciw jego budowie; to za niepodległością Gruzji opowiedział śp. Prezydent Lech Kaczyński; to bez przerwy Rząd użera się z kacapami o dobre imię mojej Ojczyzny [Katyń nadal krwawi].

  Właściwie nie wiem, po co to piszę. Przecież Pan majaczy jak w najostrzejszej malignie względnie niczym ktoś chory na... demencję.

  Przykro mi bardzo, że to Panu napisałam, ale nie mam ochoty być dalej wyzywaną przez różnorakich chamów a la P.A.

 • Niech żyje!

Musisz być zalogowany, żeby dodawać komentarze. Zaloguj się
Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się